Broker in Asigurari

EPM- Energy, Pwer, Money

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul mentionat se prezinta ca o oportunitate de afacere si se adreseaza pentru toate persoanele care isi doresc o independenta din punct de vedere financiar cat si din punct de vedere personal.

Va oferim:

O instruire de Top - temelie pentru cariera dvs.

In cadrul EPM-ului a fost creat¿ o metod¿ de inv¿¿¿mânt al c¿rei ¿el este acela de a instrui partenerii de afaceri pe plan na¿ional si interna¿ional.

- Inceputul scolariz¿rii - cunostinte de baz¿
- Problematica personalului
- Produse de asigurare
- Tehnici de asigurare
- Pshihologia vânzarii
- Consilierea clientilor
- Int¿rirea încrederii in fortele proprii pe parcursul vânz¿rii
- Planificarea timpului si competen¿a profesional¿
- Construirea unei afaceri de succes
- Cariera in EPM

- Dupa ce partenerii nostrii de afaceri au dobândit cunostintele de baz¿, incepe calificarea in cadrul academiilor EPM. Acest pas reprezint¿ o modalitate de a transforma partenerii nostri de afaceri in personalit¿ti de succes in cadrul întreprinderii.

Academia EPM

- Conducerea si dezvoltarea echipei
- Increderea in sine - în echipa
- Personalitatea de conducere si analiza propriilor actiuni
- Sarcini de conducere
- Forme de conducere
- Procedee de conducere
- Consilierea partenerilor de afaceri
- Competente cheie
- Modalit¿ti de prezentare cu success a produsului
- Stilul conduc¿torului in practic¿
- Competente personale
- Instrumente de conducere
- Conducerea echipei
- Diminuarea situatiilor de stres

- Instruirile in cadrul academiei EPM au loc in str¿in¿tate:
Austria, Mallorca, Tunisia, Turcia, Kenya, Jamaika si USA.

CERINTE

- perseverenta, dinanism, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- traininguri si seminarii gratuite, scolarizarea pe diferite trepte de ierarhii in cadrul unor academii din strainatate, excursii in strainatate etc.

EPM România a fost fondat¿ in februarie 2002 de c¿tre Dl. Dir. Gen. Geist Friedrich, fiind la ora actual¿ un puternic ofertant de servicii al pietei financiare din România.

Director General
Geist Friedrich

PARTENERI EPM:
GRAWE România

GENERALI România

ASTRA România