BROKER IMOBILIAR VANZARI

SC CITY METROPOLA CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o PERSOANA DINAMICA si dornica de CASTIG si vrei sa fii intotdeauna PRIMUL, daca esti RESPONSABIL si INCREZATOR in fortele proprii, iar COMUNICAREA este atu-ul tau, poti completa o ECHIPA AMBITIOASA si PUTERNICA!
Postul de BROKER IMOBILIAR VANZARI poate fi ACUM al tau, iar noi te vom plasa in CENTRUL COMPANIEI NOASTRE!

CERINTE

- experienta in vanzari - domeniul imobiliar, intre 6 luni si 1 an;
- engleza, nivel conversational;
- carnet de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- carte de munca
- comision motivant
- autoturism 2007
- mediu de lucru profesionist
- publicitate agresiva
- telefon mobil cu minute incluse
- logistica si training in vanzari.

Compania CITY METROPOLA CONSULTING, prin filosofia proprie de afaceri, alaturi de experienta si implicarea staff-ului, este definita prin urmatoarele valori:
OPORTUNITATI-DEZVOLTARE-INVESTITIE PROFITABILA !!!

Viziunea noastra sustinuta de o echipa de profesionisti, genereaza succesul in investitii imobiliare!