BROKER IMOBILIAR Terenuri/Birouri/Case-Vile/

IMOINVEST consulting & development

Job expirat

RESPONSABILITATI

.www.imoinvest.ro

Inainte de a APLICA CV-ul tau si pentru a intelege mai bine ce inseamna profesia de agent imobiliar, urmareste si CITESTE link-ul: http://blogimobiliar.ro/content/view/53/1/
- Vrei sa ajungi sa castigi BANI MULTI?
- 10.000 EUR/luna ar fi suficienti?! Sau MAI MULT?
- Vrei sa lucrezi intr-un mediu PROFESIONIST si COMPETITIV, la standarde INTERNATIONALE?
- Vrei sa fi INVIDIAT de catre prieteni, rude, cunostinte, competitori?

Pentru ca tu, ca BROKER:

- ai o PERSONALITATE puternica,
- vrei sa fi un tip INDEPENDENT din toate punctele de vedere,
- esti un LUPTATOR perseverent,
- vrei sa fi un FREELANCER puternic, intr-o echipa de freelanceri puternici,
- vrei sa ajungi sa castigi 10.000 EUR/luna,
- vrei sa fi RESPECTat,

RETINE:

- COMISION NET PROGRESIV pana la 50%
- Training
- Telefon mobil
- AUTOTURISM
- LOGISTICA DE INVIDIAT pe piata imobiliara
- PROMOVARE si PUBLICITATE sustinuta

CERINTE

www.imoinvest.ro
Atunci ai de facut urmatoarele:

- PROSPECTAREA pietei
- CONTACTAREA clientilor
- ELABORAREA ofertelor
- PREZENTAREA ofertelor
- ANALIZA cererilor
- CONSULTANTA imobiliara
- Raportarea activitatii
- INCASARE COMISION

Si TREBUIE sa indeplinesti urmatoarele:

- CREATIVITATE
- CAPACITATE SUSTINUTA PENTRU 12 ORE DE MUNCA / ZI.
- EXPERIENTA in vanzari (avantaj experienta pe piata imobiliara)
- Abilitati deosebite de COMUNICARE;
- Cunostinte de TEHNICI de vanzare si negociere;
- DESCHIDERE pentru nou si acumulare intensa si intensiva de cunostinte;
- Limba engleza;
- Persoana dinamica si cu idei multe, optimista, extrovertita, automotivata, vesela;
- Cunostinte MS office: Word, Excel;
- Obligatoriu permis de conducere categoria B;
- Spirit puternic de ECHIPA.

INTOTDEAUNA EXISTA LOC PENTRU PROFESIONISTI.

Cristian N. ANTONESCU

TOATE CV-urile PRIMITE VOR FI TRATATE STRICT CONFIDENTIAL.
NUMAI CANDIDATII POTRIVITI VOR FI INVITATI LA INTERVIURI.

IMOINVEST consulting & development, are ca target situarea printre PRIMELE CINCI AGENTII IMOBILIARE din tara, in urmatorii doi ani.