Broker Imobiliar/Reprezentant Vanzari

Victoria Consult Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o echipa increzatoare in fortele proprii, serioasa, ambitioasa, responsabila, cu dorinta de munca si castiguri pe masura. Abili in comunicarea si relationarea cu clientii. Capabili in organizarea si respectarea "task-urilor" zilnice. Mereu in cautarea atat a perfectionarii personale cat si profesionale prin workshop-uri, training-uri, coaching, cursuri de specialitate acreditate, dar si team-building.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte de limba engleza sau alta limba;

BENEFICII OFERITE

- telefon de serviciu;
- decontare transport;
- instruire in tehnici de negociere si comunicare;
- mediu profesionist de lucru;
- comision in functie de nivelul profesional atins;
- sustinere in dezvoltarea personala si profesionala pe parcursul carierei.

VICTORIA CONSULT REAL ESTATE este un sustinator al campaniei “Educatia face diferenta in imobiliare” si are ca scop sa promoveze servicii imobiliare profesioniste catre clientii care inteleg relatia client – broker imobiliar, relatie concretizata prin parabola dlui Tony Macaluso, trainer real estate:
“Drumul catre finalizarea unei tranzactii imobiliare seamana cu parcurgerea Saharei. Brokerul imobiliar si clientul sunt parteneri de calatorie, insa trebuie sa existe increderea ca niciunul nu incearca sa bea apa pe furis.”