Broker Imobiliar Bucuresti

KLAUSS & PARTNERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
1. prospectarea pietei imobiliare si realizarea unei baze de date proprii de clienti
2. organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare
3. promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
4. implementarea si respectarea politicii de marketing si vanzari
5. respectarea standardului de comunicare si relationare cu clientii
6. realizarea obiectivelor individuale dar si de echipa

CERINTE

Experienta:
1. experienta in vanzari minim 1 an
2. abilitati deosebite de comunicare si adaptabilitate
3. persoana cu initiativa
4. orientare spre client si rezultate
5. bun negociator
6. cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
1. training si cursuri specifice domeniului imobiliar
2. mediu de lucru deosebit in cadul unei echipe tinere de profesionisti
3. dezvoltare personala si profesionala permanenta
4. comision progresiv in functie de rezultate
5. mijloace de lucru moderne puse la dispozitie

Compania specializata in solutii imobiliare, Klauss & Partners, a fost lansata in 2010 de catre Claudiu Hategan, un broker cu o experienta de peste cinci ani in industria de imobiliare si constructii.

Klauss & Partners doreste sa fie acea agentie din piata ce pune accent pe detaliile care fac diferenta. Ne ascultam cu atentie clientii pentru a le intelege nevoile si pentru a le oferi o experienta placuta. Mai pe scurt, gasim solutii imobiliare pentru fiecare client!