Broker imobiliar - BUCURESTI

KLAUSS & PARTNERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- prospectarea pietei imobiliare si realizarea unei baze de date proprii de clienti
- organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare
- promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
- implementarea si respectarea politicii de marketing si vanzari
- respectarea standardului de comunicare si relationare cu clientii
- realizarea obiectivelor individuale dar si de echipa

CERINTE

-experienta in vanzari minim 1 an
-abilitati deosebite de comunicare si adaptabilitate
-persoana cu initiativa
-orientare spre client si rezultate
-bun negociator
-cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

- training si cursuri specifice domeniului imobiliar
- mediu de lucru deosebit in cadul unei echipe tinere de profesionisti
- dezvoltare personala si profesionala permanenta
- comision progresiv in functie de rezultate
- mijloace de lucru moderne puse la dispozitie

Compania specializata in solutii imobiliare, Klauss & Partners, a fost lansata in 2010 de catre Claudiu Hategan, un broker cu o experienta de peste cinci ani in industria de imobiliare si constructii.

Klauss & Partners doreste sa fie acea agentie din piata ce pune accent pe detaliile care fac diferenta. Ne ascultam cu atentie clientii pentru a le intelege nevoile si pentru a le oferi o experienta placuta. Mai pe scurt, gasim solutii imobiliare pentru fiecare client!