Broker Imobiliar

RE/MAX Elite

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatiile unui Agent RE/MAX
- Prospectare si dezvoltarea unei zone de activitate aleasa impreuna cu agentul.
-Stabilirea de intalniri pentru evoaluare prorpietati, pe baza unei analize comparative de piata.
-Semnarea si negocierea contractului de reprezentare cu clientii vanzatori/cumparatori
-Publlicarea si marketarea propietatiilor pe site-uri de specialitate si alte forme de marketing.
-Stabilirea de vizionari cu clientii pentru propietatiile marketate.
-Asistenta in tranzactionare.
-Formarea de baza de date personala cu clienti.
-In RE/MAX esti in propiul business dar nu de unul singur!

CERINTE

Activitate de Broker Imobiliar RE/MAX presupune:
-Dorinta de a-ti dezvolta o cariera bazata pe propiul business pe termen lung, intr-o echipa profesionista.
-Respectarea unui business plan si al unui program de coaching, participarea la programul de training pentru realizarea de tranzactii imobiliare si oferirea de servici de calitate clientilor
-Increderea in propia persoana si dedicarea acestei activitati sunt esentiale pentru a reusii.
-,Realizarea unei forme juridice pentru incheierea contractului de colaborare

BENEFICII OFERITE

-Participarea la singurul program de training din Romania, acreditat si recunoascut la nivel European, CDM ( Career Development Model), durata programului 90 zile in care iti realizezi activitatea.
-Accesul la reteau de training on-line prin EUROversity si RE/MAX University, 24/24 h traininguri realizate exclusiv pentru RE/MAX, realizat de cele mai mari Company de Training din lume ( Buffy Company, Choach Tom Ferry, Choach Richard Robbins ) ce au realizat programe de trainig pentru Companiile: Coca Cola, Google, MBI etc.
-Accesul la Consultanta Juridica din partea Cabinetului de Avocatura Vacarescu, pentru tine si clientii tai.
-Licenta de a folosi Brand-ul RE/MAX, cu notorietate la nivel mondial.
-Posibilitatea de a face parte din compania nr.1 la nivel mondial in tranzactionare.
-Program coaching 1 la 1
-Acces 24/24 la logistica, birou si resursele RE/MAX Elite
-Comisoane motivant care nu depinde de rezultate progresive.
" In afecerea ta, dar nu de unul singul"
" For your self but not by your self"

RE/MAX este organizatia nr.1 la nivel mondial, implicata in peste 6.500.000 de tranzactii/an. Brand-ul RE/MAX este asociat in intraga lume cu calitatea agentiilor si a serviciilor oferite.

Biroul RE/MAX Elite, face parte din cele 6 000 de birouri la nivel European , cu o echipa formata din brokeri imobiliari independenti, avocati. Cu un birou modern si primitor pe o suprafata de 130 mp in zona istorica a Bucuresti-ului, avand toata tehnologia de a sustine dezvoltatrea business-ului tau in Imobiliare.

"Nimeni in lume nu vinde mai multe propietati decat RE/MAX"
"Nobady in the word sells more Real Estate than RE/MAX"