Broker Imobiliar

Private Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker pentru inchirieri - segmentul rezidential.

CERINTE

Foarte serios, organizat, comunicativ si flexibil.
Dornic de a castiga foarte bine.
Experienta ca broker in domeniul imobiliar.
Studii superioare.
Posesor permis categoria B.
Posesor de autoturism personal si dispus sa il foloseasca in interes de serviciu.

BENEFICII OFERITE

Comision motivant din veniturile realizate pentru companie.
Contract individual de munca.
Promovare agresiva a ofertelor.
Suport si sansa de a face cariera: sustinere in insusirea abilitatilor de vanzare specifice domeniului imobiliar.

Oamenii comunica cu oameni, nu cu institutii, organizatii sau companii.
Misiunea Private Broker este de a livra partenerilor solutii imobiliare personalizate.
Suntem o agentie imobiliara care se adreseaza doar celor care isi doresc:
- Eficienta
- Personalizare
- Devotament
- Respect
- Discretie
- Maximizarea profitului / Optimizarea investitiei
Oferim cu discretie servicii croite pe nevoile tale gasind solutii personalizate si respectand standarde inalte de etica profesionala.
Strategii investitionale, consultanta pentru vanzare, cumparare si inchiriere sunt cateva din serviciile propuse de compania noastra.