BROKER IMOBILIAR

EURO METROPOLA ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pie¿ei imobiliare (identificarea, vizionarea, evaluarea ¿i introducerea ofertelor ¿n baza de date a companiei)
- Identificarea poten¿ialilor clien¿i ¿i men¿inerea unei bune rela¿ii profesionale cu ace¿tia
- Participarea la negocieri
- Definitivarea formalit¿¿ilor legale ¿n finalizarea tranzac¿iilor imobiliare
- Respectarea regulamentului de ordine interioar¿.

BENEFICII:
- Mediu de lucru modern, dinamic ¿i profesionist
- Posibilitatea de dezvoltarea ¿i promovare ¿n cadrul companiei
- Remunerare atractiva
- Autoturism de serviciu (fabrica¿ie 2006-2007)
- Telefon mobil (aparat) ¿i abonament
- Laptop ¿i alt¿ aparatur¿ de ultim¿ genera¿ie.

CERINTE

EuroMetropola dore¿te s¿-¿i consolideze echipa de consultan¿i imobiliari, angaj¿nd persoane entuziaste, cu putere de munc¿ ¿i dornice de c¿¿tiguri financiare c¿t mai mari. Dac¿ te reg¿se¿ti ¿n aceast¿ descriere, iar beneficiile oferite de compania noastr¿ r¿spund exigen¿elor tale, aplica pentru a stabili un interviu!

- Experien¿¿ ¿n domeniul v¿nz¿rilor (cunoa¿terea pie¿ei imobiliare reprezint¿ un avantaj major)
- Abilit¿¿i de negociere
- Dinamism
- Putere de munc¿ ¿i determinare
- Ini¿iativ¿
- Atitudine pozitiv¿
- Permis auto (categoria B) ¿i experien¿¿ ¿n conducere de minimum 1 an
- Cuno¿tin¿e medii de operare calculator.

BENEFICII OFERITE

EuroMetropola este o companie specializata in furnizarea serviciilor de consultanta si evaluare imobiliara.
Eurometropola detine o politica de perfectionare prin cursuri de specializare si trainning-uri, faciliteaza evolutia pe scara ierarhica a companiei.
Compania activeaza pe 5 departamente: vanzari/inchirieri rezidential, vanzari/inchirieri office, vanzari/inchirieri spatii comerciale, vanzari terenuri Bucuresti, vanzari terenuri in zonele adiacente Capitalei.