Broker Imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- prospectarea pietei imobiliare;
- contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora, introducerea lor in baza de date;
- promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;
- asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;
- pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei.

CERINTE

- experienta pe piata imobiliara(prezinta avantaj),
- abilitati deosebite de comunicare si negociere, putere de convingere,
- persoana dinamica, optimista, sociabila
- spirit puternic de echipa, cunostinte MS Office: Word, Excel, Outlook
- permis de conducere categoria B (prezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie ambitioasa si intr-un mediu de lucru profesionst;
- carte de munca;
- comision motivant;
- autoturism de serviciu;
- telefon mobil cu minute incluse;
- logistica si training in vanzari.