BROKER IMOBILIAR

DIAMONDS PROPERTIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Corelarea cererilor si a ofertelor;
Vizionarea proprietatilor si completarea fiselor aferente;
Negocierea si, eventual, medierea contractelor.

CERINTE

Inteligent, ambitios, capabil si dornic de a face bani!
Studiile superioare ( in curs sau finalizate) reprezinta un avantaj.
Spirit de echipa si initiativa!
Seriozitate, disponibilitate pentru program prelungit, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision - specificate in cartea de munca
Telefon mobil, abonament de serviciu, asigurare transport si alte beneficii care se vor discuta in cadrul interviului.

Diamonds Properties este o agentie imobiliara in plina expansiune care intelege ca intermedierile imobiliare inseamna mai mult decat tranzactii. Fiecare tranzactie este o afacere pentru care e nevoie de tact, stil si munca. Rezultatele sunt, insa, pe masura.
Diamonds Properties ofera solutii imobiliare personalizate, rezultat al studiilor de specialitate, al experientei, al seriozitatii si al entuziasmului cu care abordam orice provocare din acest domeniu. Constante in activitatea Diamonds Properties raman, insa, intotdeauna, profesionalismul, daruirea cu care ne ducem la capat proiectele si o politica de preturi competitive. Actiunile pe care le intreprindem ne permit mentinerea la costuri reduse, fara a afecta performanta.
Iti oferim sansa de a te alatura unei echipe tinere, entuziaste si pregatite cu care poti merge departe!