Broker imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului
- Selectarea ofertelor imobiliare rezidentiale de lux si prospectarea lor.
- Stabilirea unei intalniri cu proprietarul cladirii pentru a discuta conditiile de inchiriere si de colaborare.
- Prezentarea ofertei persoanelor interesate sa inchirieze in special straini.
- Negocierea si medierea contractelor de inchiriere intre proprietari si persoanele straine.
- Pastrarea legaturii cu clientii
Cerinte
- Cursanti sau absolventi de studii superioare
- Abilitati de comunicare, prezentare, negociere si mediere
- Engleza scris si vorbit - avansat
- Alte limbi straine constituie avantaje la angajare
- Carnet de conducere clasa B
- Disponibilitate de program prelungit
- Adaptare si integrare in echipa
- Initiativa si creativitate
- Capacitatea de a gasi solutii
- Atitudinea profesionala de \"orientare catre client\"
- Interesul pentru o colaborare pe termen lung
- Cursuri de comunicare si vanzari reprezinta un avantaj
- Nu este necesara experienta in imobiliare
Oferta
salariu fix + comision din realizari (intre 5-20% din incasari)
folosire masina de servici atat in interes profesional cat si personal
asigurarea consumului de benzina
mediu de lucru profesional - echipa formata numai din absolveti de facultate team building.

BENEFICII OFERITE

masina de servici la dispozitie