Broker Imobiliar

Coldwell Banker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare
Contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora, introducerea lor in baza de date
Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare
Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei

CERINTE

Experienta pe piata imobiliara
Abilitati deosebite de comunicare si negociere, putere de convingere
Persoana dinamica, optimista, sociabila
Spirit puternic de echipa si antreprenorial
Cunostinte MS Office: Word, Excel, Outlook
Permis de conducere categoria B
Limba engleza

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume international
Posibilitatea de a lucra cu investitori si dezvoltatori imobiliari
Mediu de lucru la standarde ridicate, cursuri de pregatire profesionala
Mijloace de lucru moderne puse la dispozitie

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie Imobiliara Internationala