Broker Imobiliar

Otho

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam brokeri dedicati care doresc sa isi construiasca o cariera in Otho Estate. Scopul nostru este ajungem leaderi de piata in Bucuresti si Ilfov.
Avem nevoie de persoane responsabile, perseverente, de incredere, cu experienta in imobiliare, bune abilitati de comunicare, initiativa, atitudine proactiva si perspectiva antreprenoriala.
Alaturi de noi te vei perfectiona in aceast domeniu, vei avea oportunitatea de a-ti pune in aplicare propriile idei si de a avansa rapid.
Iti putem oferi cele mai bune conditii de munca din piata.

CERINTE

- Prospectarea pietei din zona aleasa cu ajutorul unui soft specializat,
- Postarea anunturilor cu ajutorul unui soft specializat,
- Intalniri cu clienti, negociere oferta,
- Asistare parti la incheierea tranzactiilor,
- Consultanta juridica,
- Dezvoltarea relatiei cu clientii,
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii si dupa inchiderea tranzactiei.

BENEFICII OFERITE

- Sediu ultracentral,
- Laptop, telefon,
- Buget marketing nelimitat in functie de performante,
- Combustibil decontat,
- Comisioane progresive in functie de realizari,
- Mediu de lucru placut,
- Training si suport permanent,
- Posibilitatea unei cariere pe termen foarte lung.

Prin tot ceea ce facem, credem ca iti putem schimba perceptia despre profesionalismul brokerilor imobiliari. Credem in a gandi diferit si luptam pentru a multumi fiecare client. Scopul nostru este ca tu sa beneficiezi de servicii superioare in orice moment. Daca iti place sa colaborezi cu cei mai buni oameni din domeniu, noi suntem aici pentru tine. Ne mandrim cu furnizarea de servicii de neegalat si asteptam cu nerabdare sa dezvoltam o relatie pe termen lung.