Broker de investitii

AedemasBlackTie

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea de noi clienti si prezentarea ofertelor instrumentelor financiare
- Preluarea unor clienti existenti si gestionarea acestora
- Planificarea activitatii de vanzare
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Menţinerea şi creşterea eficienta a portofoliului de clienţi

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Persoana dinamica, serioasa, perseverenta, cu spirit de initiativa si lucru in echipa
- Aspect placut, abilitati de comunicare, prezentare si negociere
- Adaptare usoara in conditii de stres
- Punctualitate
- Persoana dornica de castiguri substantiale

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

- Salariu fix + comision
- Posibilitate de avansare in urma reusitelor profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

Marketing & Advertising-piete de capital
- Introducing Broker pentru firma X Trade Brokers.
- Ne desfasuram activitatea pe piata valutara nationala si internationala.
Dorim sa recrutam un personal care sa fie motivat de interesele sale personale pentru a tinti catre un tel cat mai inalt.