Broker de credite senior

Herlock Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera consultanta prin descrierea produselor bancare
Extinde si intretine baza de clienti
Promoveaza pe teren produsele de creditare intermediate
Acorda asistenta pentru completarea formularelor tipizate
Intocmeste documente de finantare

CERINTE

Experienta in pozitie de broker credite/asigurari sau vanzari directe obligatorie.
Bune abilitati de comunicare si negociere
Punctualitate, seriozitate, responsabilitate, prezenta business
Disponibilitate pentru deplasare la clienti

BENEFICII OFERITE

Training-uri de perfectionare gratuite
Posibilitati de promovare rapida
Sustinere profesionala in desfasurarea activitatii
Program flexibil

Herlock Development este membru al grupului de firme Holda. Grupul Holda furnizeaza servicii complexe de consultanta si outsourcing in domeniul financiar-bancar si in domeniul dezvoltarii imobiliare. Serviciile noastre se adreseaza in egala masura persoanelor juridice si persoanelor fizice.