Broker de Credite

Vision Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata tinta
- Identifica noi potentiali clienti pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
- Gaseste solutia optima de finantare pentru clientii eligibili, prin prezentarea diverselor pachete de credite
- Intocmeste dosarul de credit
- Gestioneaza baza de date si mentine relatia cu clientii
- Realizeaza targetul de vanzare stabilit lunar
- Respecta cofidentialitatiea datelor clientilor

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in brokeraj credite/consultanta bancara/consultanta credite
- Capacitate de invatare rapida
- Bune abilitati de vanzare, prezentare si vanzare
- Abilitati de de comunicare si interactiune peste medie
- Atitudine pozitiva, entuziasm, motivatie
- Perseverenta in atingerea obiectivelor
- Om de echipa, tenace, responsabil si foarte bine organizat
- Atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

- TRAINING-URI DE SPECIALITATE
- COMISION MOTIVANT
- BONUSURI/PROGRAME MOTIVATIONALE
- DEZVOLTAREA UNEI CARIERE DE SUCCES INTR-O COMPANIE SI UN DOMENIU DE SUCCES IN PLINA EXPANSIUNE
- DACA ACCEPTI PROVOCAREA, TE ASTEPTAM IN ECHIPA

DESCRIEREA FIRMEI

VISION CONSULT
Primul CENTRU FINANCIAR-BANCAR din Romania, constituit in anul 2003 cu capital integral romanesc.
Reprezinta pe piata romaneasca bancile:HVB-TIRIAC, RAIFFEISEN BANK, BCR, VOLKSBANK, BANCPOST, FINANSBANK, OTP si compania de asigurari ALLIANZ TIRIAC.
Acorda consultanta in domeniul creditelor pentru persoane fizice si juridice, alte tipuri de finantari, inclusiv Phare, Sapard si Fonduri Structurale, asigurari de orice tip, produse financiar bancare.
O companie in plina expansiune atat ca domeniu de activitate cat si ca arie teritoriala.