Broker de asigurari si credite

SC CAMYFUN PREST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectare-identificare clienti, noi colaboratori
-intermediere asigurari RCA, CASCO, Locuinte, Viata, Pensii, Medicale, etc.
-Consultanta financiara in alegerea si posibilitatea obtinerii unui credit avantajos pt. clientii dv.
-Service clienti

CERINTE

-Studii minime; LICEUL (cu diploma de bacalaureat)
-Seriozitate, Perseverenta, Determinare si Dorinta sunt de ajuns

BENEFICII OFERITE

-Comisioane-Extracomisioane atractive in functie de vanzari si nivel de cariera.
-Bonusuri
-Dezvoltare Personala
-Training, Excursii, etc

Noi asistam clientul in relatia cu societatea de asigurari pentru cumpararea unei polite de asigurare sau pentru conceperea unui program special adaptat analizei de management al riscului.

Un alt serviciu important pe care il putem face, este consultanta sau chiar asistenta in cazul dosarelor de dauna pentru clientii nostrii.