BROKER DE ASIGURARI si CREDITE

CAMPION BROKER ASIGURARE - Best Avantaj Agent de Asigurare SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker de asigurari si credite bancare ofera tuturor celor interesati de un loc de munca o oportunitate perfecta pentru a- si mari veniturile din intermedierea asigurarilor sau creditelor. .
Campion Broker de Asigurare, recruteaza agenti de asigurari, in toata tara.
Responsabilitati
-Dezvoltarea portofoliului de clienti
-Subscrierea contractelor de asigurari generale pentru persoanele fizice si juridice
- Contribuie activ la dezvoltarea membrilor echipei de vanzari si ofera suport;

Poate sa fie singurul sau al doilea job pentru dumneavoastra, dar cu siguranta va fi o sursa de castig extra.
Comisioanele din vanzari sunt atractive iar cu un maxim de interes pot depasi usor 2000 de lei pe luna. Fii reprezentant, coordonator sau formeaza- ti propria echipa.
- implicarea financiară pentru persoanele care nu au un cod RAF, 400Ron ( R1 = training 150 ron + R2 = 250 ron licentiere CSA )

CERINTE

Cerinte
* Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;
* Experienta in vanzari constituie un avantaj;
* Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
* Atitudine proactiva si orientare catre client;
* Capacitate de a asimila cunostinte.
- Experienta in vanzari
- Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel)
- Abilitati bune de comunicare
- Bune abilitati de negociere si vanzare
- Deschidere pentru activitatea in echipa
- Optimism, atitudine pozitiva
• Persoane dimamice, serioase cu spirit antreprenorial.
• Experienţa în vânzarea de produse şi servicii financiare, constituie un avantaj
• Cunoaşterea pieţei asigurărilor şi a produselor de asigurări, constituie un avantaj.
• Bune abilităţi de comunicare şi negociere
• Să fii orientat către obţinerea de rezultate

BENEFICII OFERITE

Cursuri de specialitate oferite de traineri IMA;
- Castiguri nelimitate in directa concordanta cu realizarile ( realizarii proprii si realizarile retelei ).
- Oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie solida si dinamica.
- Posibilitati deosebite de pregatire profesionala.
- Bonusuri in functie de volum si valoare.
* Venituri garantate din comisioane ;
* Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;
* Posibilitatea de a promova in cariera.
* Posibilitatea dea promova si a incheia polite de asigurare cu Allianz Tiriac Asigurari ,Alico ,Astra Asigurari ,Asirom , Ardaf , ABC Asigurari ,BCR Asigurari , Carpatica Asig ,Cert Asig ,City Insurance ,Credit Europe Asigurari , Eureko ,Euroins , FATA Asigurari , Garanta Asigurari , Generali , Groupama ,Omniasig, Uniqa Asigurari , Platinum Asigurari Reasigurari , si alte companii de asigurari .
Lucram CU TOATE COMPANIILE DE ASIGURARI DIN TARA.

Campion Broker de Asigurare , recruteaza agenti de asigurari, in toata tara.

COLABORAM CU CAMPION BROKER DE ASIGURARE SI INTERMEDIEM TOATE TIPURILE DE ASIGURARI.