Broker credite bancare

AV Broker Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele bancare oferite de companie
- dobandeste know-how legat de produsele vandute de companie
- cladeste piata de clienti
- raspunde de buna derulare a activitatii
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- mentine in permanenta o buna relatie cu clientii

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza ¿ minim nivel mediu
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta ¿ minim 1 an (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul se constituie functie de vanzarile realizate
- se ofera bonusuri
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- dobandirea de cunostinte in domeniul bancar precum si vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

AV Broker Solutions SRL:
Faciliteaza obtinerea de credite bancare, costuri zero pentru client
Este la dispozitia clientului, reducand la minim timpul dedicat de acesta in directia obtinerii unui credit bancar
Rezolva pentru client toate etapele necesare a fi parcurse pentru obtinerea unui credit bancar, asigurand:
Consultanta financiara
Consultanta Cadastru
Consultanta Carte funciara
Consultanta notariala
si intocmeste dosarul de credit, invitand clientul doar la semnarea contractului si ridicarea banilor.