Broker credite

ASA FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker Consultant
-prospectare piata in vederea identificarii potentialilor clienti si a eventualelor oportunitati
-contactare clienti potentiali si stabilire intalniri de vanzare
-identificare nevoi de servicii financiare ale clientilor
-prezentare solutii financiare complexe economisire / creditare sau asigurari catre clienti
-negociere contracte / termeni si conditii contractuale
-raportare zilnica / saptamanala / lunara catre superiorii desemnati

CERINTE

-experienta minima in vanzari
-intelegerea in ansamblu a pietei serviciilor financiare: asigurari, economisire / creditare, investitii
-aspiratii profesionale: performanta, cariera, evolutie, etc.
-motivatie, determinare si ambitie
-bune cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

posibilitati reale de promovare in cadrul unei companii in plina dezvoltare : stabilire obiective si promovare in cazul atingerii acestora,
-venituri considerabile in functie de realizari,
-training si programe de dezvoltare permanente,
-asistenta din partea companiei in stabilirea, atingerea si depasirea obiectivelor profesionale,
-bonusuri si beneficii suplimentare in functie de performanta

Societate de brokeraj in domeniul intermedierii finantarilor in sistem leasing sau cu credit.