Broker credite

Moscopolis Business Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii superioare terminate sau in desfasurare (de preferinta cu profil economic)
- abilitate de comunicare
- posibilitate de analiza
- spirit de echipa
- ambitie, dinamism
- dorinta de afirmare in cariera
- permis auto, categ B
- experienta in domeniul bancar, asigurari, vanzari constituie un avantaj
- cu potential de formare

CERINTE

- intocmirea documentatiei pentru acordarea de credite
- verificarea documentelor solicitate
- incheierea contractelor de creditare
- munca pe teren reprezinta 70% din timp

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de performante, excelente oportunitati de dezvolatare si avansare in cadrul companiei.
- programe de instruire si dezvoltare profesionala
- posibilitatea de promovare pe postul de Credit Manager.

Moscopolis Business Agency este o firma de consultanta ce ofera clientilor un intreg set de servicii de consultanta in management si afaceri, activitati financiare, piata imobiliara, piata bursiera.