Broker Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Doriti sa castigati mai mult?
- Daca sunteti o persoana ambitioasa si perseverenta, avem o solutie pentru dumneavoastra.
- Suntem o companie in extindere rapida si cautam colaboratori in domeniul brokerajului in asigurari. Lucram cu peste 20 de companii de asigurari de top la nivel international.
- Puteti obtine venituri considerabile din:
- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti proprii pentru asigurari de viata si non-viata, programe de pensii private, programe de finantare pentru educatia copiilor, asigurari de sanatate, etc.
- Crearea si coordonarea unei echipe de colaboratori profesionisti

CERINTE

- Spirit de initiativa
- Abilitati de lucru cu oamenii
- Autodisciplina
- Deschidere la a invata ceva nou

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru pozitiv - aici primiti recunoasterea rezultatelor din toate punctele de vedere
- Compania investeste in instruirea celor mai valorosi colaboratori prin traininguri in tara si strainatate
- Nivelul veniturilor este la latitudinea dumneavoastra - dumneavoastra stabiliti care este acesta in functie de cat de mult va implicati
- Bonusuri si premii suplimentare.