Broker asigurari

CERTO broker de asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

-brokeraj si consultanta financiara in domeniul asigurarilor si pensiilor private
-efectuarea de analize personal financiare in vederea identificarii nevoilor financiare a clientului
-ofertarea de programe financiare pe baza expertizei financiare, de la cele mai mari companii din tara
-prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti
-largirea si gestionarea portofoliului de clienti
-cautare si prospectare in vederea recrutarii de noi consultanti
-participarea la traininguri nationale
-posibilitatea de a-si organiza singur/a programul de munca deoarece este o activitate full time

CERINTE

-minim 27 ani
-studii medii/superioare
-capacitate de autoorganizare
-spirit de intreprinzator
-foarte bune abilitati de relationare si comunicare
-perseverenta
-seriozitate
-disponibilitate pentru munca de teren
-dorinta de a-si dezvolta propria afacere
-experienta in domeniu este un avantaj

BENEFICII OFERITE

-cele mai mari comisioane din industrie in raport cu munca depusa
-bonusuri, distinctii
-training-uri
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere
-dezvoltare personala
-posibilitatea de a lua parte la reforma locuintelor care incepe din 1 iulie 2009 si reforma pilon II in sanatate

Certo Broker DE ASIGURARE este o societate constituita pe experienta de aproape 10 ani in domeniul asigurarilor, a consultantilor angrenati in promovarea serviciilor financiare integrate. Profesionalismul, seriozitatea, capacitatea de transmitere a informatiilor catre toate tipologiile umane, rezultate din munca asidua desfasurata in marile companii de asigurari din Romania, fac parte din CERTO BROKER DE ASIGURARE o formatiune solida in piata inca avida de informatie si doritoare de stabilitate financiara.