Broker ¿ Agent pentru Servicii de Investitii Financiare

Prime Transaction SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul trebuie sa indeplineasca obiectivele, sa atraga noi clienti in timp ce ii fidelizeaza pe cei existenti, trebuie sa promoveze serviciile companiei.
Buna relationare cu clientii si administrarea conturilor acestora sunt esentiale pentru dezvoltarea unei relatii de lunga durata.

CERINTE

Cerinte de baza:
- studii economice universitare;
- abilitati de comunicare si negociere;
- initiativa, abilitati de lucru in echipa;
- cunostinte operare PC;
- posibilitatea de a munci in program prelungit.

Constituie avantaje suplimentare:
- experienta pe piata de capital;
- experienta profesionala in domeniul vanzarilor;
- cunostinte de limba engleza;
- atestatul de agent pentru servicii de investitii financiare din partea CNVM.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pachet salarial motivant;
- cursurile de pregatire profesionala si de imbunatatire a abilitatilor;
- posibilitate de avansare;
- posibilitatea de a activa intr-un domeniu dinamic sub un nume deja consacrat in sectorul pietei de capital.

SSIF Prime Transaction SA este o societate ce activeaza pe piata de capital din Romania din anul 1997 care a reusit sa se impuna prin profesionalism si seriozitate. Mai multe informatii gasiti pe site-ul www.primet.ro