Broker

Online Interactive Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Stabileste si urmareste realizarea obiectivelor de vanzari in termeni de volum, conform planului de vanzari
•Cunoaste produsele de investitie ale partenerilor
•Raspunde de transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre departamentele cu care colaboreaza si catre clienti
•Completeaza raportarile periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic
•gestionarea portofoliului de clienti si mentinerea comunicarii cu clientii activi
•identificarea si calificarea potentialilor clienti
•atingerea obiectivelor de vanzari

CERINTE

tinuta office
•foarte bune abilitati de comunicare
•atitudine pozitiva
•proactivitate in relatia cu clientii si colegii
•capacitate si dorinta de invatare si perfectionare
•MS Office , capacitate foarte buna de comunicare si relationare
Experienta in vanzari (experienta in domeniul financiar/bancar de cel putin 1 an constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

comision
•training
•acces la o platforma de brokeraj performanta
•posibilitate de avansare pe performante
•cariera in domeniul financiar
•peste 200 produse financiare
•departament intern procesare dosare
•mediu de lucru profesionist, transparent si meritocratic
•atmosfera de lucru placuta

OIM Trade is working as Business Introducer in Romania for the second largest broker in the world, Markets.com. Since 2009 until now the company has gained reputation in the industry, following that of 2011 we will be present in Cluj and Timisoara.With this we will achieve a no.1 place in Romania.