BROKER – SPECIALIST VANZARI DE CREDITE PENTRU TOATE BANCILE DIN ROMANIA - PRODUSE BANCARE SI NON BANCARE

RICHARD INVESTMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza potentiali clienti pentru oferta credite in vederea realizarii obiectivului de vanzari al companiei
Desfasoara activitate de prezentare si consiliere
Furnizeaza informatii despre produsele intermediate
Ofera consultanta prin descrierea produselor bancare promovate
Pregateste documentatia necesara de credit - Acorda asistenta pentru completarea formularelor tipizate
Monitorizeaza buna desfasurare a operatiunilor legate de procesul de creditare urmarind totodata respectarea legislatiei in vigoare si a procedurilor interne bancare specifice.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Aptitudini vanzari – constituie avantaj
Experienta profesionala anterioara (call center, asistent manager, collection, etc) constituie avantaj
Cunostinte avansate de Excel, Word, Power Point, Acces (preferabil)
Perseverenta, dorinta de afirmare
Punctualitate, seriozitate, responsabilitate, prezenta business
Bune abilitati de comunicare, promovare si negociere
Atitudine proactiva, persoana foarte dinamica
Disponibilitate pentru deplasare la clienti
Cunostinte de limba engleza – constituie avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

CREDITE PERSOANE FIZICE, JURIDICE, LEASING
CEI INTERESATI SUNT RUGATI SA TRIMITA CURRICULUM VITAE LA ADRESA DE EMAIL: RICHARD.VLASCEANU@GMAIL.COM
RELATII LA TEL: 0720 68 68 00