Brand Manager Trainee - Divizia Adezivi

Henkel Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul Henkel Management Trainee este sansa ta unica sa intri intr-o companie globala care promoveaza excelenta si inovatia. Vom investi in dezvoltarea ta in vederea ocuparii unei pozitii cheie in organizatia noastra in urmatorii ani si iti vom oferi o calatorie profesionala unica!

HENKEL-Divizia Adezivi- numarul 1 in lume, in Europa si in Romania
HENKEL Romania- In TOP 5 Best Employers Romania 2 ani la rind

TU in HENKEL ROMANIA

- Vei realiza analize de piata aprofundate;
- Vei implementa planurile de dezvoltare a marcilor;
- Te vei implica in pregatirea strategiilor de marketing si comunicare;
- Vei asigura suport pentru lansarea produselor;
- Vei pregati prezentari pentru conferinte si alte evenimente speciale;
- Vei oferi suport echipei de marketing pentru proiectele in desfasurare;
- Vei beneficia de un mentor personal si de un program de dezvoltare profesionala!

CERINTE

- Ai studii superioare in curs de finalizare pe zona de afaceri;
- Esti pasionat de Marketing;
- Esti interesat de performanta si ai o gandire inovatoare;
- Ai bune abilitati de comunicare/prezentare, atitudine manageriala si mentalitate de invingator;
- Cunosti limba engleza la nivel avansat si ai cunostinte avansate de Microsoft Office;
- Ai 100% disponibilitate la calatorii sau relocare.

Compania Henkel se bazeaza pe angajatii sai, care construiec in fiecare zi, prin talent si spirit inovativ, imaginea marcilor si tehnologiilor Henkel. De aceea, compania ii asigura pe clientii si consumatorii din 125 de tari ca pot avea incredere in marcile si tehnologiile sale.
Iti poti imagina viata ta facand parte din aceasta echipa?

Aplica direct la www.henkel.ro/ sectiunea Cariere.
Numai candidatii care intrunesc cerintele noastre vor fi contactati.