BRAND MANAGER INSTALATII

MPA SISTEM CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Portofoliu de produse
- Rigole din polietilen¿ de înalt¿ densitate (PE-HD) echipate cu gr¿tare carosabile pentru clasele de inc¿rcare A15KN – F900KN.
- Rigole din beton armat cu fibre de sticl¿ echipate cu gr¿tare pentru clasele de înc¿rcare A15 KN F900 KN.
- Rigole de inox pentru industria alimentar¿
- Separatoare de produse petroliere (hidrocarburi, uleiuri minerale)
- Separatoare de gr¿simi organice ¿i amidon
- Grilaje si borduri de gazon
- Sta¿ii modulare de epurare a apelor uzate

Responsabilitati
- Stabilirea strategiei de dezvoltare a pietei produselor din portofoliu;
- Analizarea si cunoasterea pietei si a concurentei;
- Gestiunea relatiilor cu clientii;
- Atingerea obiectivelor de rentabilizare a gamei de produse.

CERINTE

Inginer instalatii sau Inginer de mediu cu
- minim 3 ani de experienta in domeniu
- cunostinte operare PC (Word, Excel)
- permis de conducere categoria B, minim 1 an

- Studii Superioare Tehnice (de preferat Facultatea de Instalatii).
- Abilitati de comunicare, vanzari si negociere
- Experienta in ofertare tehnico-comerciala
- Disponibilitate program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de pregatire si formare profesionala;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei;
- Pachet slarial motivant, masina de serviciu si telefon mobil.

MPA Sistem Construct Bucure¿ti este societate cu raspundere limitata, cu capital social integral privat romanesc, infiintata in 2003, avand ca obiect principal de activitate furnizarea de servicii si produse in domeniul constructiilor. Maturitatea companiei a generat viziunea acesteia in relatia cu clientii pe principiul furnizarii de solutii si nu de produse sau servicii. Pentru noi eficienta primeaza !

MPA Sistem Construct ofera solutii in vederea realizarii unor etape specifice constructiilor oferind clientilor sai sisteme de preluare si evacuare a apelor pluviale, microstatii de epurare a apelor uzate menajere, sisteme de pardoseli profesionale si sisteme de invelitori din tabla tip tigla.

MPA Sistem Construct S.R.L. Bucure¿ti este dealer SOTRALENTZ®, TECHNEAU®, MUFLE®, FORBO®, PLANNJA®, VELUX® si a statiilor modulare de epurare a apelor uzate menajere. Pentru toate produsele se asigura gratuit asistenta tehnica la cerere.