Brand Manager

Straaltechniek Minex International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea unei grupe de produse.
Activitati:
a) asigura si mentine legatura cu furnizorii si birourile teritoriale de vanzari;
b) face prezentari de vanzari si furnizeaza informatii tehnice si comerciale atat intern cat si la sediul clientului;
c) identifica noi oportunitati de business, creaza relatii strategice si intareste relatiile cu clientii existenti;
d) intocmirea rapoartelor de activitate.
e) negociaza – in limite prestabilite – conditiile comerciale cu clientul;
f) participa activ la montajul echipamentelor vandute, la punerea lor in functiune si la instruirea beneficiarilor;
g) se ocupa de tot ceea ce implica relatia cu clientul (prezentari, intalniri, propuneri, rapoarte, contracte, comenzi, livrari,etc) – din zona in care activeaza.

CERINTE

- studii superioare;
- cunoasterea limbii engleze (OBLIGATORIU);
- aptitudini de comunicare;
- cunostinte avansate de operare PC (OBLIGATORIU);
- carnet de conducere;
- disponibilitate la program prelungit si capacitatea de a lucra in conditii de stres;
- disponibilitate la deplasri in tara si in strainatate;
- poza CV (OBLIGATORIU).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- telefon mobil;
- laptop;
- automobil.

Straaltechniek Minex International este o societate romano-olandeza specializata in distributia de echipamente si consumabile in domeniul tratamentului de suprafete.