BRAND MANAGER

TOP LINE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti

- Asigura derularea contractelor de vanzari deja existente

- Negocierea conditiilor contractuale si elaborarea propunerilor de contract

- Concepe si implementeaza strategia de vanzari pentru zona alocata

- Colaboreaza cu departamentul de marketing in promovarea ofertelor speciale

- Supervizeaza si monitorizeaza activitatea agentilor de vanzari din subordine

CERINTE

- Studii superioare (avantaj training-uri vanzari)

- Engleza avansat

- Experienta in vanzari minim 3 ani

- Abilitati de vanzare, negociere

- Cunostinte temeinice marketing

- Disponibilitate pentru deplasare

- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

- Posibilitati de afirmare pe plan profesional

- Training-uri de specialitate

- Masina, telefon

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale.