BRAND MANAGER

Total Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participarea la realizarea programului economic al societatii, prin elaborarea si fundamenatrea politicii de dezvoltare a produselor;
- Asigura promovarea produselor companiei pe piata interna si externa;
- Coordoneaza si indruma prospectarea pietei interne si externe (consum, reclame), participa la expozitii/ targuri locale si internationale;
- Propune introducerea de produse noi in productie in concordanta cu tendintele pietei;
- Urmareste situatia vanzarilor;
- Propune bugetul de marketing si urmareste trimestrial realizarea/ non realizarea lui;
- Raspunde de organizarea activitatii de protocol si relatiile cu mass media;
- Raspunde de implementarea si respectarea Sistemului de management al calitatii;
- Urmareste realizarea indicatorilor specifici de performanta si de realizarea obiectivelor.

CERINTE

- Studii Superioare de Marketing;
- Experienta relevanta in industria FMCG;
- Excelente abilitati PC;
- Fluenta in limba romana si limba engleza;
- Excelente abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv.

Total Business Solutions is the business partner for companies who wish to excel on the Romanian market. To this end, we offer a complete package of services, which places our client companies in the best position to dominate their chosen field of operation through maximizing the efficiency and effectiveness of their employees.