BRAND MANAGER

FASHION RETAIL GROUP membru RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta strategia de bussines la nivel national a unor branduri internationale din domeniul fashion
- asigura colaborarea permananta cu furnizoriul principal de franciza
- realizeaza permanent analiza pietei si a concurentei
- analizeaza oportunitatile de dezvoltare a brandului si dezvolta strategia de marketing
- coordoneaza echipa de vanzari
- asigura managementul personalului din subordine: recrutare, instruire, promovare, compensatii si beneficii

CERINTE

- studii superioare finalizate (economice, tehnice)
- experienta pe un post de bussines developer constituie avantaj
- limba engleza nivel avansat
- abilitati de operare PC (Microsoft Office, Outlook)
- gandire strategica

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
-bonusuri in functie de realizari;
-sanse reale de promovare in cadrul RTC HOLDING.

RTC Holding este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale cu capital romanesc.
Fashion Retail Group este detinatoarea francizei Debenhams in Romania.