Brand Manager

HOLLYWOOD MULTIPLEX OPERATIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Defineste oportunitatea lansarii unui proiect (piata, public, potential)
- Propune directiile si mijloacele de promovare a marcilor pe care le are in administrare
- Organizeaza evenimente/activitati promotionale pentru produsele companiei;
- Elaboreaza planul de marketing si de promovare pentru produsele companiei
- Planifica si coordoneaza implementarea planurilor agreate
- Analizeaza si evalueaza eficienta planurilor
- Monitorizeaza permanent piata si evolutia produselor concurentei

CERINTE

- Studii superioare de specialitate sau related
- Cunostinte solide de marketing, aptitudini strategice, brand oriented
- Experienta relevanta pe o pozitie similara /in marketing min 3-4 ani
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat (scris/vorbit)
- Cunostinte solide de Microsoft Office (analiza de date, PowerPoint, Excel etc)
- Foarte bune abilitati de comunicare, initiativa si creativitate
- Orientare catre activitati de entertaining
- Abilitati de negociere
- Spirit de analiza si sinteza, flexibilitate, capacitate de lucru in echipa
- Rezistenta la stres
- Capacitatea de a-si organiza foarte bine activitatile zilnice

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist, dinamic
- provocarea de a contribui la succesul unui produs cu un excelent potential

Hollywood Multiplex Bucuresti Mall este liderul de piata al operatorilor de sali de cinema. Cinematograful este amplasat in incinta centrului comercial Bucuresti Mall.