BRAND MANAGER

Dunca Estet SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- extinderea portofoliului de clienti;
- activitate profesionala de prezentare, promovare & sampling,
- organizare evenimente;

CERINTE

Persoana organizata, simt dezvoltat al responsabilitatii, constiincioasa, placuta si amabila, cu o atitudine pozitiva, energica si spirit de echipa, loiala.
- Cunostinte limba engleza;germana , franceza
- Atentie la detalii, rigurozitate;
- Foarte bune abilit¿ti de comunicare profesionala;
- Abilitati pentru negociere;
- Punctualitate
- Tinuta si aspect (conform domeniului).
Cunoasterea avansata a principiilor si metodelor pentru a prezenta, promova si vinde produse sau servicii, reprezinta un avantaj. Cunostinte despre strategii de marketing.
experienta in pozitie similara de min 3 ani
experienta in coordonarea campaniilor de marketing la nivel international.

BENEFICII OFERITE

- salariu 1000 Euro net, bonusuri si prime FOARTE MARI in functie de performante;
- mediu de lucru dinamic si profesionist;
- oportunitati de crestere si promovare in cadrul companiei prin sustinere permanenta.

DESCRIEREA FIRMEI

www.hgh-clinique.com