Brand Manager

Regional Air Suport

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabileste si implementeaza strategiile de marketing pentru brandull alocat
- defineste caracteristicile de brand
- propune activitati de marketing cu scopul de a consolida importanta brandului
- elaboreaza analiza de marketing pentru brandul reprezentat;
- planifica si monitorizeaza bugetele pentru brand-ul alocat
- mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti
- monitorizeaza evolutia preturilor pe piata

CERINTE

- experienta in marketing si/sau vanzari este considerat un avantaj
- studii superioare
- limba engleza ¿ nivel avansat
- cunostinte solide de MS OFFCE
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul general
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala

Regional Air Suport is the sole airline business support company in Romania specialized in consultancy, representation, complementary services and business solutions in the fields of civil aviation and travel industry.