BRAND MANAGER

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- managementul brandului si al produselor adiacente;
- dezvoltarea strategiilor de marketing si comunicare;
- conceperea si implentarea planurilor de comunicare pe linii specifice: ATL, BTL, PR, Events, Direct Marketing, etc;
- managerizarea bugetului departamentului;
- monitorizarea si evaluarea activitatilor brandului;
- comunicare proiectelor de marketing celorlalte departamente implicate in acestea.

CERINTE

Ne dorim o persoana care sa aiba:
- studii superioare finalizate- CERINTA OBLIGATORIE;
- experienta intr-o pozitie similara MINIM 2 ani- CERINTA OBLIGATORIE;
- cunostinte foarte bune de operare PC (Power Point si Excel- foarte bine);
- permis de conducere auto B;
- limba engleza- nivel avansat;
- foarte bune cunostinte de limba romana;
- sociabilitate crescuta;
- orientare catre obtinere de rezultate pozitive.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- bonusuri in functie de realizari;
- asigurare medicala full;
- foarte bune oportunitati de dezvoltare profesionala.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Pozitia in recrutare este pentru clientul nostru- cunoscut trust de presa si televiziune din Romania, pentru una din publicatiile sale existente pe piata.