Brand Manager

www.FotoPanou.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabileste si implementeaza strategiile de marketing pentru brandurile alocate
- defineste caracteristicile de brand
- propune activitati de marketing cu scopul de a consolida importanta brandului
- elaboreaza analiza de marketing pentru brandul reprezentat;
- planifica si monitorizeaza bugetele pentru departamentul de marketing
- urmareste dezvoltarea pe piata a produselor / serviciilor companiei
- mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti
- stabileste preturile pentru diverse produse / servicii ale companiei
- efectueaza studii de piata, elaboreaza rapoarte despre concurenta
- monitorizeaza evolutia preturilor pe piata
- stabileste politica de preturi a companiei
- planifica si implementeaza promotiile pentru produsele / serviciile companiei

CERINTE

- limba engleza
- cunostinte solide de MS OFFICE
- aptitudini si cunostinte manageriale
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul general
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica
- cursuri de specialitate constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.

Compania www.FotoPanou.ro compania care se ocupa cu decoratiuni pentru evenimente fie nunta, botez, aniversare (zile de nastere) sau poate chiar evenimente corporate. Noi oferim cele mai creative fotopanouri (press wall, brandwall) cu toata gama de servicii incluse.
Astfel clientul nostru odata ce va inchiria foto panoul va beneficia si de:
- Creearea designului personalizat
- Imprimarea bannerului cu cele mai vii culori
- Inchirierea constructiei spider (pop up)
- Transportarea foto panoului
- Montarea si demontarea panoului foto
si totul la este executat rapid si profesionist.
Astfel compania www.FotoPanou.ro are o echipa de specialisti dedicati lucrului sau, unde domina atmosfera de intelegere si colnlucrare. Totul fiind dedicat asupra ideei de creeare a decorului pentru sarbatoarea de vis a fiecarui client in parte.