BRANCH MANAGER/ Vanzari servicii Resurse Umane/HR

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, coordoneaza, organizeaza si urmareste activitatea de vanzare;
- Cauta noi clienti, incheie contracte si mentine legatura cu clientii- persoane juridice;
- Coordoneaza si organizeaza activitatea premergatoare incheierii contractului;
- Negociaza termenii contractuali in limitele stabilite de conducere;
- Reprezinta societatea la licitatii, evenimente de acest gen, daca este cazul;
- Asigura promovarea si vanzarea serviciilor in tara prin de plasari directe la potentiali clienti sau la cei existenti;
- Asigura gestionarea eficienta si cresterea portofoliului de clienti, prin cresterea volumului de vanzari.
- Mentine o legatura directa si nemijlocita atat cu clientii aflati deja in portofoliul firmei cat si cu cei potentiali;
- Studiaza nevoile clientilor in materie de servicii Hr si formuleaza o varianta de raspuns in acest sens;
- Raspunde de atingerea obiectivului lunar de vanzari in conditiile respectarii politicii comerciale ale firmei;

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- Persoană având capacităţi de organizare şi planificare eficientă a timpului;
- Spirit analitic, dovedind perseverenţă, orientat spre rezultate positive;
- Capacitate de încadrare în termene, simţul responsabilităţii
- Experienţă în vânzări (experienţa în domeniul resurse umane constituie un avantaj);
- Capacitate buna de organizare si dorinta de a-si atinge obiectivele;
- Studii superioare;
- Limba engleza
- Permis de conducere categoria B; masina proprie ( se deconteaza cheltuielile)

BENEFICII OFERITE

Se discuta

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro