BRANCH MANAGER (Ref. BMEJ)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica oportunitatile de dezvoltare pe piata locala de servicii HR;
- Stabileste contacte cu potentialii clienti;
- Negociaza contractele de servicii;
- Dezvolta serviciile oferite de companie;
- Reprezinta compania în relatiile cu tertii;
- Construieste echipa locala de lucru (recruteaza oameni pentru activitatea curenta) si o coordoneaza;
- Gestioneaza activitatea punctului de lucru urmarind atingerea scopurilor trasate de companie;
- Servicii de recrutare, selectie, matching si plasare pentru aplicanti;
- Asigurarea asistentei permanente pentru clientii beneficiari inainte si dupa plasare;

CERINTE

- studii superioare preferabil economice;
- Experienta în pozitii de management;
- Experienta în vânzari servicii;
- Experienta în domeniul Resurse Umane;
- Flexibilitate si capacitatea de a dezvolta o afacere (experienta în start-up);
- Cunostinte de contabilitate;
- Limba Engleza avansat. Limba germana constituie un avantaj;
- Cunostinte operare PC;
- Carnet de conducere cat B;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii carierei într-o companie multinationala;
- Salariu fix atractiv plus bonus din vânzari;
- Mediu de lucru deosebit, companie multinationala;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru biroul din Bucuresti:

BRANCH MANAGER
(Ref: BMEJ)

Toate aplicatiile vor fi tratate cu cea mai stricta confidentialitate.
Transmiterea CV-ului Dvs. reprezinta acordul de a folosi informatiile personale in conformitate cu Legea 677 / 2001.