Branch Manager - Monitorizare & Interventie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Care este scopul postului:

Menţinerea unei foarte bune relaţii de colaborare cu actualii clienţi pentru o permanentă îmbunătăţire a serviciilor şi identificarea de noi oportunităţi de colaborare; promovarea imaginii companiei.

Ce face BM-ul:

Dezvoltă şi menţine în permanenţă contactul cu beneficiarii serviciilor companiei în vederea îmbunătăţirii permanente a acestora;
Organizează/Planifică/Evaluează necesarul de resurse: materiale, financiare, tehnice-tehnologice, umane, timp, pentru fiecare potenţial beneficiar/proiect;
Realizează şi implementează strategii operaţionale pentru diferite tipologii de proiecte/beneficiari;
Are responsabilităţi privind coordonarea, evaluarea, motivarea, performanţa şi eficienţa în cadrul echipei pe care o conduce;
Propune şi implementează soluţii pentru optimizarea activităţii în zonă şi pentru eficientizarea costurilor
Analizează în permanenţă zona alocată pentru găsirea de noi oportunităţi de colaborare;
Dezvoltă afacerea la nivel naţional prin identificarea potenţialilor clienţi şi ofertarea de servicii către aceştia;
Promovează imaginea companiei în zona alocată.

CERINTE

Ce ne dorim:

Studii superioare finalizate, de preferat în domeniul militar/economic/management;
Foarte bune cunoştinte de legislaţie în domeniul pază şi protecţie;
Foarte bună cunoaştere a pieţei locale/regionale;
Experienţă managerială în conducerea şi coordonarea unei echipe - minim 3-4 ani;
Experienţă în vânzări de servicii este esenţială;
Persoană competentă, responsabilă, obişnuită să lucreze cu deadline-uri stricte, cu spirit de echipă;
Aptitudini de organizare, planificare, coordonare, conducere şi negociere;
Aptitudini foarte bune de relaţionare şi comunicare;
Foarte bune cunonştinţe de limba engleză;
Domiciliul în Bucureşti;
Permis de conducere categoria B – fără antecedente.