Branch Manager

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabileste strategia de dezvoltare locala.
Identifica oportunitatile de dezvoltare pe piata locala de servicii HR.
Stabileste contacte cu potentialii clienti.
Negociaza contractele de servicii.
Dezvolta serviciile oferite de companie.
Reprezinta compania in relatiile cu tertii.
Construieste echipa locala de lucru(recruteaza oameni pentru activitatea curenta).
Gestioneaza activitatea punctului de lucru urmarind atingerea scopurilor trasate de companie.

CERINTE

Experienta in pozitii de management.
Experienta in vanzari servicii.
Experienta in domeniul Resurse Umane.
Flexibilitate si capacitatea de a dezvolta o afacere(experienta in start-up).
Cunostinte de contabilitate.
Limba Engleza avansat. Limba franceza poate constitui un avantaj.
Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala.
Salariu fix atractiv plus bonus din vanzari.
Mediu de lucru deosebit, companie multinationala

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala