Bona, zona Vatra Luminoasa

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru o fetita de 8 ani, ce locuieste in zona Vatra Luminoasa. Program: la 17 luat fetita de la gradinita si stat cu ea acasa pana la ora 20. In timpul vacantelor sau cand fetita este bolnava programul va incepe la ora 10. Bona va face si un menaj usor in casa. Salariul 1300-1500 lei.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru o fetita de 8 ani, ce locuieste in zona Vatra Luminoasa. Program: la 17 luat fetita de la gradinita si stat cu ea acasa pana la ora 20. In timpul vacantelor sau cand fetita este bolnava programul va incepe la ora 10. Bona va face si un menaj usor in casa. Salariul 1300-1500 lei.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.