Bona, zona Tineretului

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru 2 copii in varsta de 6 ani si 2 ani. Zona: Tineretului. Programul: in primele 2 luni se va lucra part time, incepand cu ora 16:00, urmand a se trece ulterior la un program full time, de 10 ore. Atributii: ingrijit, supraveghere copii, plimbari in parc, activitati creative si educative. Salariul: 1000-1200 lei ( part time), 1800-2000 lei ( full time). Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, devotate, cu initiativa, jucause, care sa lucreze pe termen lung.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru 2 copii in varsta de 6 ani si 2 ani. Zona: Tineretului. Programul: in primele 2 luni se va lucra part time, incepand cu ora 16:00, urmand a se trece ulterior la un program full time, de 10 ore. Atributii: ingrijit, supraveghere copii, plimbari in parc, activitati creative si educative. Salariul: 1000-1200 lei ( part time), 1800-2000 lei ( full time). Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, devotate, cu initiativa, jucause, care sa lucreze pe termen lung.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.