Bona, zona Piata Spaniei Bd Dacia

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta pedagogica, experienta ca bona si recomandari, pentru un copilas de 1,5 ani ce locuieste in zona Piata Spaniei, Bd Dacia. Familia mai are si un bebelus, ce are bona. Cautam o doamna energica, vesela, creativa, fosta educatoare rep avantaj. Program de 10 ore, L-Vi incepand cu ora 8:00. Salariul 1500-1800 lei. Atributii strict legate de copilas.

CERINTE

Bona cu experienta pedagogica, experienta ca bona si recomandari, pentru un copilas de 1,5 ani ce locuieste in zona Piata Spaniei, Bd Dacia. Familia mai are si un bebelus, ce are bona. Cautam o doamna energica, vesela, creativa, fosta educatoare rep avantaj. Program de 10 ore, L-Vi incepand cu ora 8:00. Salariul 1500-1800 lei. Atributii strict legate de copilas.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.