Bona, zona Mall Vitan, 1400 L

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un baietel de 10 luni, ce locuieste in zona Nerva Traian, aproape de Mall Vitan. Programul poate fi full time, de la 9:00 la 17:00, luni-vineri, salariul 1400 lei sau part time de la 9:00-13:00 sau de la 13:00-16:00, luni-vineri, salariul 700 lei. Atribuitii legate de copilas.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un baietel de 10 luni, ce locuieste in zona Nerva Traian, aproape de Mall Vitan. Programul poate fi full time, de la 9:00 la 17:00, luni-vineri, salariul 1400 lei sau part time de la 9:00-13:00 sau de la 13:00-16:00, luni-vineri, salariul 700 lei. Atribuitii legate de copilas.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.