Bona zona Floreasca-Dorobanti

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam bona cu experienta si recomandari pentru un copilas de 14 luni. Zona Floreasca-Dorobanti. Atributii bona: ingrijit si supravegheat copilasul, hranit copilul, sa intretina curatenia si igenizarea obiectelor cu care intra copilul in contact, sa aiba grija de igiena personala a copilului, sa se joace activ cu copilul, sa-i citeasca, sa-i vorbeasca cat mai mult.
Cautam o doamna cu experienta de minim un an cu copii mici, referinte verificabile, cunostinte de prim ajutor, comunicativa,calma,atenta,punctuala.
Program: 8:30-18:30, L-Vi.
Salariul 1500-2000 lei.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.