Bona zona D Taberei, copil de gradinita, 1200 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un copil de gradinita. Zona: D Taberei. Programul: 7:50-18:30, L-Vi. Atributii: dus copilul la gradinita la ora 7:50, la ora 13 luat de la gradinita, mers cu el acasa, dat de mancare, pus la culcare pana la ora 16:30 apoi activitati cu el pana la ora 18:30. Salariul: 1200 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, dedicate, din zona parc Moghioros.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un copil de gradinita. Zona: D Taberei. Programul: 7:50-18:30, L-Vi. Atributii: dus copilul la gradinita la ora 7:50, la ora 13 luat de la gradinita, mers cu el acasa, dat de mancare, pus la culcare pana la ora 16:30 apoi activitati cu el pana la ora 18:30. Salariul: 1200 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, dedicate, din zona parc Moghioros.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.