Bona vorbitoare de lb engleza sau rusa, copil de 6 saptamani, Pipera.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta la bebelusi si recomandari pentru un baietel de 6 saptamani ce locuieste in Pipera ( de la metrou se mai ai un maxi-taxi). Cautam o doamna care sa vorbeasca engleza sau rusa, sa iubeasca animalele, deoarece familia are 2 catei, rasa bulldog. Atributii: tot ce tine de ingrijirea si supravegherea bebelusului + iesit 5 min cu cateii afara.
Program de L-Vi, de la 13:00 la 19:00 si uneori miercurea de la 9:00 la 15:00. Salariul 1300-1500 discutabil, orele suplimentare se platesc separat.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.