Bona Suedia

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru 3 copilasi de 2,5 si 6 ani ce locuiesc cu familia in Suedia. Atributii: tot ce tine de ingrijirea si menajul celor 3 copii, activitati cu copii + menaj usor al casei.
Se ofera 2 zboruri pe an in Romania si o luna concediu pe an.
Salariul 900 euro + C.M.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru 3 copilasi de 2,5 si 6 ani ce locuiesc cu familia in Suedia. Atributii: tot ce tine de ingrijirea si menajul celor 3 copii, activitati cu copii + menaj usor al casei.

BENEFICII OFERITE

Doua zboruri in Romania pe an si o luna concediu pe an.
Se face C.M.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.